Powody za które pokochasz Alene:

Hipoalergiczny

W dobie alergików najbardziej pożądanymi produktami są właśnie te hipoalergiczne. Dzięki naszej gąbeczce nie będziesz musiała używać żadnych dodatkowych kosmetyków do demakijażu, które mogą Cię uczulić.

Ekologiczny

Demakijaż bez użycia chemicznych kosmetyków, ale również EKO opakowanie, do którego nie użyliśmy ani grama tworzyw sztucznych – papierowa torebka i naklejka, ręcznie odciskany stempel – czy trzeba czegoś więcej?

Higieniczny

Gąbkę Alene możesz wyprać w pralce nawet w 60°C, dzięki czemu z pewnością będzie ona zachowana w higienicznej czystości nawet do 3 miesięcy!

Kosmetyczny

Podczas demakijażu naszą gąbeczką wykonujesz również solidny masaż twarzy, bez obaw o podrażnienie skóry dzięki innowacyjnym mikrowłóknom. O zaletach masażu twarzy przeczytasz niżej.

Dlaczego warto masować twarz gąbeczką Alene:

 

– Pozwala pozbyć się napięcia z twarzy po całym dniu.

– Poprawia ukrwienie twarzy.

– Lepsze krążenie limfy, która zabiera toksyny i niepotrzebne substancje z tkanek. Jeżeli występuje u Ciebie poranny obrzęk twarzy (szczególnie oczu) to znak, że przepływ limfy jest zbyt wolny. Praktykowanie masażu rozwiązuje ten problem.

– Łagodzi bóle głowy i przyspiesza proces zdrowienia.

– Wygładza zmarszczki i modeluje twarz dzięki ćwiczeniu mięśni. Zapobiega to również starzeniu mięśni.

– Poprawia wzrok poprzez usuniecie napięcia z oczu i wzmocnieniu mięśni oczu.

– W przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych koszt jest właściwie żaden, a efekty modelowania twarzy nie znikają po kilku miesiącach.

– Pobudza strefy refleksologiczne na twarzy, co przynosi konkretne korzyści zdrowotne.

– Zwiększa świadomość napięcia na twarzy – istnieje mocna relacja między ułożeniem ciała, a emocjami. Jeśli zamiast marszczenia brwi wybierzesz nawet wymuszony uśmiech, Twój mózg i tak wydzieli endorfiny, które odpowiadają za dobry nastrój.

– Poprzez skupienie się na sobie uwalnia od stresów codziennego dnia.

Zmywaj makeup – tylko wodą!